VS8

VOLUSON S8

Voluson S8 posiada wiele zaawansowanych funkcji, które poprawiają jakość obrazu i ułatwiają interpretację. Wyposażony w technologię HDlive, umożliwia wizualizację w czasie rzeczywistym, dzięki czemu lekarz może uzyskać realistyczne i trójwymiarowe obrazy płodu. System ten oferuje także elastografię, która pozwala na ocenę tkanek pod kątem ich sztywności, co jest przydatne w diagnozowaniu patologii.

Voluson S8 jest również wyposażony w narzędzia do analizy przepływu krwi, takie jak Doppler kolorowy i pulsacyjny, co umożliwia ocenę przepływu krwi w macicy i naczyniach krwionośnych. Dodatkowo, aparat ten posiada szeroki wybór sond, które pozwalają na przeprowadzenie różnorodnych badań, takich jak badanie 3D i 4D, pomiar długości szyjki macicy, ocena czynności pęcherza moczowego i wiele innych.

Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań

Od 18 lat zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom najwyższej jakości rekondycjonowanych apartów USG, rozumiemy Państwa potrzeby i zdajemy sobie sprawę z ograniczeń. To doświadczenie pozwala nam podpowiadać rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Nasza usługa to również szkolenie personelu z obsługi aparatu, zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, serwis urządzeń oraz pomoc w pozyskaniu finansowania.