2 voluson_p8

VOLUSON P8

Zautomatyzowane funkcje aparatu Voluson pozwalają szczególnie obłożonym gabinetom diagnostycznym na zachownie wysokiej jakości badania, przy skróceniu czasu potrzebnego do przeprowadzenia analizy i przygotowania wyników :

Intuicyjna, łatwa w obsłudze klawiatura – zapewnia niezkłócone skanowanie
Automatyczna optymalizacja obrazów 2D i dopplerowskich – Pomaga poprawić kontrast i rozdzielczość obrazu po wciśnięciu tylko jednego przycisku
Automatyczne położenie ogniska w badaniach 2D – Zapewnia automatyczne ustawienie głębokości ogniska akustycznego, przez co użytkownik może skupić się tylko na badaniu.
Dane nieprzetworzone – Możliwość przeprowadzenie ponownego, wirtulanego badania pacjenta, co poprawia wydajność i zwiększa pewność diagnostyczną
SonoRender Start w 3D – Jednym wciśnięciem klawisza optymalizuje paramentry renderingu obrazu objętościowego
Narzędzia raportowania i archiwizacji– Umożliwiają łatwe tworzenie raportu strukturalnego przy wykorzystaniu modyfikowalnych szablonów, w tym 1. trymestru, 2/3. trymestru i badań ginekologicznych. Możliwy jest też eksport raportu w formacie PDF, w tym wykresów i obrazów. Wszystko za pomocą jednego klawisza.

Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań

Od 18 lat zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom najwyższej jakości rekondycjonowanych apartów USG, rozumiemy Państwa potrzeby i zdajemy sobie sprawę z ograniczeń. To doświadczenie pozwala nam podpowiadać rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Nasza usługa to również szkolenie personelu z obsługi aparatu, zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne, serwis urządzeń oraz pomoc w pozyskaniu finansowania.