6 voluson 730 PRO

VOLUSON 730 PRO

Aparaty serii Voluson są najlepszymi na rynku aparatami wykorzystującymi obrazowanie 3D/4D. Technologia ta, opracowana na początku XXI wieku przez austriacką firmę Kretz, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem firmy General Electric wprowadziła zupełnie nową jakość do ultrasonografii.

Aparat może być stosowany do każdego rodzaju badań, również kardiologii. Wysoką jakość obrazu zapewnia nowatorskie rozwiązanie jakim jest układ wielowiązkowego cyfrowego formowania ultradźwięków. Dodatkowo posiada on funkcję FFC – symultanicznej pracy dwuczęstotliwościowej. Oprócz tego zastosowane zostały tam technologie znane z aparatów serii Logiq – Virtual Convex oraz Cross Beam. Prędkość obrazowania w trybie 4D – 25 klatek na sekundę. Aparat wyposażony jest również w rozbudowane możliwości archiwizacji danych i pełnego ich wykorzystania w postprocessingu.

Pomagamy w wyborze optymalnych rozwiązań

Od 10 zajmujemy się pozyskiwanie dla naszych klientów rekondycjonowanych apartów USG, rozumiemy Państwa potrzeby i zdajemy sobie sprawę z ograniczeń. To doświadczenie pozwala nam podpowiadać rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb. Nasza usługa to również szkolenie personelu z obsługi aparatu Voluson 730 Expert, zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne oraz serwisowanie.